Форма входу

Категорії розділу

Оголошення [58]

Пошук

Календар

«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 33

Міні-чат

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вівторок, 17.09.2019, 15:46
Вітаю Вас Гість | RSS
ДНЗ "Приморський професійний аграрний ліцей"
Головна | Реєстрація | Вхід
Правила прийому


Правила прийому до

Державного навчального закладу  «Приморський  професійний  аграрний  ліцей»

на 2015рік 

1. Загальна частина 

Правила прийому до  ДНЗ «Приморський професійний аграрний ліцей» розроблені на основі Типових правил прийому  до професійно-технічних навчальних закладів України , затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 14.05.2013 № 499.

До ДНЗ «Приморський професійний аграрний ліцей» приймаються  громадяни України, особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах.

Громадяни України мають рівні  права на здобуття професійно-технічної освіти відповідно до своїх здібностей і нахилів незалежно від національності, раси, статі, соціального  і майнового стану, світоглядних і  політичних переконань, ставлення до релігії, віросповідання, стану здоров’я, місця проживання та інших обставин.

Обмеження допускаються за медичними та віковими показниками, а також показниками професійної придатності, що визначаються Кабінетом Міністрів України.

Іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, особи, яких визнано біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, користуються правом на здобуття професійно-технічної освіти нарівні з громадянами України.

Прийом громадян до ДНЗ «Приморський ПАЛ» здійснюється для здобуття професій за освітньо-кваліфікаційним рівнем – кваліфікований робітник.

Прийом громадян на первинну професійну підготовку здійснюється за рахунок видатків, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів у державному бюджеті на оплату послуг з підготовки кваліфікованих робітників на умовах державного замовлення у професійно-технічних навчальних закладах державної та комунальної власності.

Прийом громадян понад державне замовлення, а також перепідготовка та підвищення кваліфікації здійснюються за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб. 

2. Приймальна комісія 

Прийом до ДНЗ «Приморський професійний аграрний ліцей»  здійснює приймальна комісія.

Очолює приймальну комісію директор ДНЗ «Приморський ПАЛ», який своїм наказом визначає та затверджує персональний склад і порядок  її роботи.

Правила прийому до ДНЗ «Приморський ПАЛ» доводяться до відома вступників через засоби масової інформації та інформаційні стенди

- ДНЗ «Приморський ПАЛ» проводить тільки денну форму навчання

- обмежень за віком немає

- вступні випробування з усіх професій проводяться  у формі співбесіди

- порядок роботи приймальної комісії:

з понеділка по п’ятницю, з 8-00 до 17-00 год.

медичні показання для вступників за всіма професіями –

довідка за формою 086-У

- надається безкоштовно гуртожиток. 

  Прийом документів від вступників завершується не раніше ніж за п'ятнадцять днів до початку навчальних занять. Починається прийом документів з 26 травня 2015р. і закінчується  31 серпня 2015 р.

3.Документи для вступу

    Право стати учнем має особа, яка раніше не мала робітничої професії, спеціальності, що забезпечує відповідний рівень професійної кваліфікації, необхідний для продуктивної професійної діяльності. 

  Учнем професійно-технічного навчального закладу є випускник основної або старшої загальноосвітньої школи, зарахований до навчального закладу на навчання за програмами професійно-технічної освіти.

    Вступники подають особисто заяву про вступ до ДНЗ «Приморський ПАЛ» із зазначенням обраної професії, форми навчання, місця проживання та необхідності надання гуртожитку та  працевлаштування після закінчення навчання, до якої додають:

-         документ про освіту (оригінал);

-         медичну довідку за формою 086-У;

-         6 фотокарток розміром 3 х 4 см-        

      -        копії документів, що дають право на пільги до вступу в навчальний заклад ( за наявності)

        Усі ксерокопії завіряються в установленому порядку.

Вступники пред’являють  особисто документ, що посвідчує особу  та громадянство ( паспорт громадянина України, військовий квіток або посвідчення про приписку ( відповідно до вимог ст.14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»), свідоцтво про народження - для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство).

Для обробки персональних даних особа надає приймальній комісії письмову згоду відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Особи, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями, приватними особами додають до заяви про вступ відповідний документ.

4.Умови прийому 

Прийом до ДНЗ «Приморський професійний  аграрний  ліцей» проводиться шляхом конкурсного відбору за результатами вступних випробувань (у формі співбесіди).

Вступні випробування проводяться поетапно протягом всього періоду прийому документів.

Прийом слухачів на перепідготовку або підвищення кваліфікації може здійснюватися шляхом проведення вхідного контролю знань, умінь та навичок відповідно до статті 14 Закону України «Про професійно-технічну освіту».

            Особам, які без поважних причин не з'явилися на співбесіду у зазначений за розкладом час або отримали незадовільні результати, до участі у наступних етапах конкурсного  відбору не допускаються.   

5.Зарахування до ДНЗ «Приморський ПАЛ»

 (при відсутності медичних  протипоказань)

Зараховуються поза конкурсом:

особи, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надано таке право;

діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також   особи з їх числа віком від 18 до 23 років відповідно до постанови       Кабінету  Міністрів  України від 05 квітня 1994 року № 226 «Про поліпшення

виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» (зі змінами);

діти-інваліди та інваліди, яким не протипоказане навчання за обраним напрямом (спеціальністю), відповідно до статті 22 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»;

особи, яким відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист  громадян, які  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надано таке право, у тому числі громадяни, віднесені до категорії 3, – за умови одержання громадянами цієї категорії позитивних оцінок на вступних випробуваннях;

особи, яким відповідно до Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» надано таке право;

діти, чиї батьки загинули або стали інвалідами на вугледобувних підприємствах, при вступі на навчання за гірничими спеціальностями і професіями відповідно до Указу Президента України від 19 травня 1999 року № 524 «Про державну допомогу дітям, які вчаться за гірничими спеціальностями і чиї батьки загинули або стали інвалідами на вугледобувних підприємствах»;

діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов'язків, на місця, забезпечені державним замовленням. Вступники у цьому разі подають відповідний документ про те, що батько (мати) визнані такими, що загинули під час виконання службових обов'язків, відповідно до Указу Президента України від 21 лютого 2002 року № 157 «Про додаткові заходи щодо посилення турботи про захисників Вітчизни, їх правового і соціального захисту, поліпшення військово-патріотичного виховання молоді».

Першочергово зараховуються за інших рівних умов:

випускники загальноосвітнього навчального закладу III ступеня, нагороджені золотою (срібною) медаллю;

випускники загальноосвітнього навчального закладу II ступеня, які мають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою;

учасники міжнародних, завершального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів з дисциплін за умови, якщо вони вступають за професіями, для яких вищезазначені дисципліни є профільними;

особи, які вступають до професійно-технічного навчального закладу за цільовим направленням на навчання.

Не пізніше ніж через 5 днів після закінчення конкурсного       відбору приймальна  комісія  приймає  рішення,  оформляє  протокол  та оголошує список  осіб,  що рекомендовані  до зарахування на навчання  до   ДНЗ «Приморський ПАЛ» за обраною формою навчання.

У разі оскарження результатів конкурсного відбору вступник у триденний строк після їх оголошення подає відповідну заяву на ім'я голови приймальної комісії. 

Зарахування до ДНЗ «Приморський ПАЛ» здійснюється наказом  директора.

Після конкурсного відбору зарахування до ДНЗ «Приморський ПАЛ» може супроводжуватись укладанням договору між навчальним закладом, замовником робітничих кадрів (підприємством, організацією тощо) і випускником (для неповнолітніх - його батьками) про навчання та подальше працевлаштування. 

6.Прикінцеві положення 

Зазначений порядок прийому документів з подальшим зарахуванням поширюється на вступників, які не мають базової загальної середньої освіти і подають довідку про навчання в основній середній загальноосвітній школі. 

Особи, які без поважних причин не приступили до занять протягом 10 днів від дня їх початку, відраховуються з професійно-технічного навчального закладу. На звільнені місця може проводитися зарахування осіб, що отримали позитивні результати при конкурсному відборі, але не були зараховані. При невиконанні державного замовлення на прийом з окремих професій  ДНЗ «Приморський ПАЛ» може проводити додатковий прийом. 

Особам, які не зараховані до ДНЗ «Приморський ПАЛ», а також тим, які без поважних причин не приступили до занять, повертаються документи не пізніше ніж протягом п'яти днів з дня прийняття рішення. 

 Матеріали, які засвідчують результати вступних випробувань, зберігаються протягом одного  року, а потім знищуються, про що складається відповідний акт.

Контроль за дотриманням правил прийому до ДНЗ «Приморський ПАЛ» здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує  державну  політику  у сфері професійно-технічної освіти, Департаментом освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

 

Розглянуто на засіданні педагогічної ради ДНЗ «Приморський ПАЛ»

Протокол від  20 жовтня 2014 року

Затверджені наказом директора ДНЗ «Приморський ПАЛ» від 29.10.2014 № 185


Copyright MyCorp © 2019